Üçevler Mah. Düzova Sk. No:5 K:5 D:9 Nilüfer / BURSA
+90 543 680 96 68

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan C.E. Uluslararası Ticaret, 2018 de Cemal Ersoy tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak ahşap ürünleri, mermer, tekstil, Uluslararası Ticaret, Pazarlama, yol çizgi boyaları, mobilya ve mobilya malzemeleri sektörlerinde faaliyet yürütmektedir. Anadolu’nun üretici şirketlerinin ürünlerini ve Türkiye’ye değer katan markalarını yurt dışındaki piyasada tanıtan ve pazarlayan kurumsal bir şirkettir. CE Uluslararası Ticaret bünyesindeki tecrübeli ekiple dış pazarlara hızla açılmaktadır.

Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza kaliteli, ekonomik, çevre dostu, yenilikçi hizmetler ve ürünler sağlayarak global piyasa da öncü firmalar arasındayız.

Yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan, güven ve kaliteyi ilke edinen, çözüm ortaklarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz.

CE Uluslararası Ticaret olarak temsil ettiğimiz tüm firmalarımız ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekip

CE Uluslararası Ticaret olarak temsil ettiğimiz tüm firmalarımız ve verdiğimiz hizmetler ve pazarlamasını yaptığımız ihracat ürünlerimizle ilgilenen çekirdek kadromuz vardır. Ekibimiz kendi alanlarında yıllarca tecrübe, bilgi ve birikime sahip olduklarından her zaman çözüm odaklı, yenilikçi ve profesyonel hizmet ve deneyim sunmaktadırlar. İster tekstil ister mobilya ister yol çizgi boyaları satışı ve uygulaması olsun ve ister dış ticaret veya turizm ve taşımacılık konularında her zaman siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye hazır ekibimiz vardır.

Misyon

Anadolu, Avrupa ve Orta Doğu’da kendi sektörlerinde faaliyetlerini genişleterek Türkiye markasına değer katmak. Yurt dışında Türkiye ürünlerinin verimli tanıtımı ve pazarlaması konusunda ülkenin dış ticaretinin artması ve döviz girişinin artmasını sağlamak amaçları ile Cemal ERSOY tarafından kurulmuştur. Kalite ve güvenden ödün vermeden, zamanı doğru kullanarak, sürekliliği sağlayarak, müşterilerimizin dünyadaki tüm ihtiyaçları doğrultusunda çözüm ortaklığı sağlamak.

Vizyon

CE Uluslararası Ticaret olarak vizyonumuz, Anadolu kökenli, Türkiye bayrağını dalgalandıran Global bir şirket olmak. Dış Ticaret ağında Türkiye markası ve ürünlerinin katma değerini arttırmak. Türkiye’ye yeni yatırımcılar cezbetmek. Türkiye’nin dış ticaret açığının kapatılması ve Türk Lirasının değerlenmesi için gereken adımları atmak ve hedeflere erişmektir. Sektörümüzde lider ve tercih edilen bir kuruluş olarak müşterilerimize her zaman güvenilir, kaliteli, çevre dostu ürün ve hizmetler sunmaktır.